Návštěvní kniha

Místo na vaše vzkazy

No tedy

Lina 20.12.2012
Po čase se jdu podívat, co je nového... a ono nic. Na úvodní stránce je dokonce ještě pořád léto. Hrůza, bráško, koukej to napravit :) Byla by škoda, kdyby takové pěkné stránky měly zůstat spící, ne? Vánoce jsou skvělé téma, tak hurá do nich!

Blahopřání k jmeninám.

Ruža z Moravy 11.11.2012
Milý Martine, chtěla bych Vám popřát k dnešním, skoro již prošlým, jmeninám jen vše dobré. Mám vnuka Martina a tak jsem v Kavárně, kde se stále scházíme k ,,pokecu" se čtenáři z blogu na Novinkách na Vás vzpomněla. Nakonec jsem si Vás vygůglila. Takže Vás zdravím a přeji hodně příznivců- čtenářů. Ruža z Moravy- na Novinkách rucuk...

Také jsem introvert

Ivana Heverová 24.10.2012
Dobrý den, chtěla jsem Vám napsat, že jste článek napsal suprově. Víte, vždy jsem si myslela, že jsu jiná, ale díky článkům o povaze člověka jsem pochopila, kdo vlastně jsem. Jsem introvert jako z knížky. Lépe se mi vyjadřuje písemně než mluvou a lidem kolem sebe říkám, že mě musí brát takovou, jaká jsem, pokud chcou se mnou navázat přátelský vztah. Kolikrát jsem si říkala, proč vše neberu tak, jak to příjde. Proč vše musím rozebírat a nad vším mudrovat. Prostě proto, že je to téhle povaze dané, dnes už to vím.
Přeju Vám ještě hodně takových dobrých článků a pěkný den
Ivana Heverová

Přidat nový příspěvek